Bramy rolowane Zalety bram garażowych

Największą zaletą bram rolowanych, dzięki szerokiej gamie kolorystycznej jest możliwość dostosowania naszej oferty do indywidualnych potrzeb klienta.

Bramy rolowane to rozwiązanie wszechstronne – bramę zamontować można zarówno w budynkach nowopowstałych jak i w już istniejących. Pracując w płaszczyźnie pionowej brama jest szczególnie dobrym rozwiązaniem tam, gdzie podjazd do garażu (magazynu) jest krótki lub prowadzi na ulicę.

W wersji garażowej pancerz zwijany jest do skrzynki aluminiowej mocowanej w obrębie nadproża lub na elewacji. Pancerz bramy produkowany jest z profili aluminiowych PA 77 – wypełnionych pianką poliuretanową i charakteryzujących się dobrą izolacją cieplną i akustyczną. Pancerz jest wytrzymały na działania mechaniczne, a solidne prowadnice uniemożliwiają jego wyrwanie. Hamulec elektromagnetyczny siłownika napędzającego bramę wraz z wieszakami blokującymi skutecznie udaremniają wszelkie próby podważenia bramy. Pancerz odporny jest również na działanie czynników atmosferycznych i nie wymaga częstego czyszczenia. Wygodnym dodatkiem może być sterowanie radiowe, układ fotokomórek, czy profile z przeszkleniem. W wypadku zaniku napięcia bramę można otworzyć lub zamknąć za pomocą awaryjnej korbki ręcznej.

Bramy garażowe sterowane radiowo

Bramy garażowe sterowane radiowo

Bramy segmentowe Zalety bram garażowych

Bramy segmentowe, zwane inaczej panelowymi to najczęstszy wybór klientów poszukujących solidnej bramy, czy to garażowej, czy przeznaczonej do hali produkcyjnej lub magazynowej. Bramy o konstrukcji panelowej mają wiele zalet, mogą być dostarczone w niemal dowolnym rozmiarze.

Oferowane przez nas produkty firmy Mirola zapewniają maksymalne bezpieczeństwo ich użytkowania, bramy produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami. Dzięki wykorzystaniu ocynkowanej blachy wypełnionej poliuretanową pianką o grubości 40 mm do produkcji paneli bram segmentowych bramy firmy Mirola zyskują wysokie właściwości termoizolacyjne i doskonałą izolację akustyczną.

Podstawowymi rodzajami bram segmentowych są:

  • bramy zautomatyzowane
  • bramy obsługiwane ręcznie

Korzystając z naszej oferty nie muszą czuć się Państwo ograniczeni wyborem tylko tradycyjnych i prostych modeli, posiadamy również bramy drewnopodobne, a fakt iż posiadamy własną lakiernię otwiera przed państwem wiele możliwości! Dzięki ochronie palców Finger Protection, mamy pewność iż brama nie przytrzaśnie nam palców podczas ręcznego jej otwierania lub zamykania.

Naszym klientom proponujemy dogodne formy płatności

Copyright © 2024 - www.grupakrm.pl

Projekt i wykonanie - Es.com.pl