Bramy garażowe

Bramy garażoweNajwiększą zaletą bram rolowanych, dzięki szerokiej gamie kolorystycznej jest możliwość dostosowania naszej oferty do indywidualnych potrzeb klienta.
 
Bramy rolowane to rozwiązanie wszechstronne – bramę zamontować można zarówno w budynkach nowopowstałych jak i w już istniejących. Pracując w płaszczyźnie pionowej brama jest szczególnie dobrym rozwiązaniem tam, gdzie podjazd do garażu (magazynu) jest krótki lub prowadzi na ulicę.
 
W wersji garażowej pancerz zwijany jest do skrzynki aluminiowej mocowanej w obrębie nadproża lub na elewacji. Pancerz bramy produkowany jest z profili aluminiowych PA 77 – wypełnionych pianką poliuretanową i charakteryzujących się dobrą izolacją cieplną i akustyczną. Pancerz jest wytrzymały na działania mechaniczne, a solidne prowadnice uniemożliwiają jego wyrwanie. Hamulec elektromagnetyczny siłownika napędzającego bramę wraz z wieszakami blokującymi skutecznie udaremniają wszelkie próby podważenia bramy. Pancerz odporny jest również na działanie czynników atmosferycznych i nie wymaga częstego czyszczenia. Wygodnym dodatkiem może być sterowanie radiowe, układ fotokomórek, czy profile z przeszkleniem. W wypadku zaniku napięcia bramę można otworzyć lub zamknąć za pomocą awaryjnej korbki ręcznej.
 
W zależności od biura handlowego oferty mogą się różnić.