Parapety >> przejdź do:

 

Parapety

Wszystkie nasze biura i firmy zrzeszone w Grupie KRM posiadają w ofercie pełna gamę parapetów, które spełnią nawet najbardziej wyszukane wymagania.
Parapety

 

Parapety zewnętrzne

  • z aluminium – najczęściej o grubości 1,2 mm, lakierowane proszkowo farbami poliestrowymi w kolorach standardowych (biały i brazowy) oraz we wszystkich kolorach wg. palety RAL,
  • ze stali ocynkowanej 0,75 mm, powlekana lakierem poliestrowym w kolorach standardowych (biały i brazowy) oraz we wszystkich kolorach wg. palety RAL.

Parapety aluminiowe i stalowe cechuje wytrzymałość na czynniki zewnętrzne, dzięki zastosowaniu odpowiednich lakierów trwałość barw, oraz co chyba najważniejsze – fakt iż nie trzeba ich malować.

 

 

Parapety wewnętrzne

  • parapety PCV komorowe w standardowych paletach laminatu z CPL: białym i marmurek, czy w niestandardowych: buk, mahoń, dąb, złoty dąb.
  • z konglomeratu w skład którego wchodzi mączka marmurowa wzbogacona żywicami.
    Parapety tego typu cechuję m.in. możliwość zamontowania wewnątrz i na zewnątrz ze względu na odporność na działanie temperatury (nawet od -40C do +80 i więcej), dobra absorpcja wody (poniżej 0,23 % wagowych), małe przewodnictwo cieplne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo parapety z syntetycznego marmuru matowe jak i z połyskiem. Z wielu tego typu parapetów można wykonać elementy o różnych kształtach, stosując ścięcia wg szablonów.
  • parapety z MDF lakierowane piecowo, cechujące się dużą wytrzymałością na zarysowania, doskonale odporna na działanie wilgoci, z możliwością wykonania parapetów o różnorakich kształtach.
  • parapety wewnętrzne z płyty wiórowej odpornej na działanie wilgoci z powierzchnią laminowaną, odporne na zadrapania i ścieranie, o niepowtarzalnych wzorach i doskonałej trwałości, nadające mieszkaniom indywidualny charakter.

 
W zależności od biura handlowego oferty mogą się różnić.