Rolety - Grupa KRM zewnętrzne i wewnętrzne

W naszej ofercie znajduje się również całą gama nowoczesnych rolet zewnętrznych, które można montować zarówno w starym jak i nowym budownictwie. Szeroka gama różnorakich rozwiązań konstrukcyjnych, umożliwia dostosowanie urządzeń do potrzeb klientów.

Profile aluminiowe tzw. pancerze wypełnione są pianką poliuretanową i pokryte specjalnie wypaloną farbą, gwarantującą wysoką odporność na ścieranie, są w wielu kolorach jednakże standardowe kolory to biały i brązowy, szary, antracyt, srebrny i beżowy.

Zarówno płynne podnoszenie jak i opuszczanie rolety zapewnia wygodę w użytkowaniu, dodatkowo komfort ten zwiększa możliwość zastosowania różnego rodzaju napędów. Standardowo rolety wyposażone są w mechanizm taśmowy lub sznurkowy, gwarantujący łatwość opuszczenia i podnoszenia w roletach o standardowych gabarytach.

Żaluzje zabezpieczają pomieszczenia przed działaniem promieni słonecznych, powodują rozproszenie światła lub nawet całkowite zaciemnienie. Roletki materiałowe i żaluzje znajdujące się w naszej ofercie cechuje wysoka jakość materiałów oraz duży wybór kolorów, szeroka paleta umożliwia dobranie tych elementów do każdego wnętrza, tworząc przyjemne warunki pracy lub odpoczynku. Zapewniamy również pomiar,montaż i serwis.

Rolety zewnętrzne i wewnętrzne

Dlaczego warto wybrać nasze rolety?

  • Oszczędność energii grzewczej (dodatkowa izolacja cieplna)
  • Izolację akustyczną (doskonała izolacja akustyczna)
  • Bezpieczeństwo (stanowią zabezpieczenie antywłamaniowe)
  • Wysoki komfort mieszkania (mogą ograniczyć dopływ światła)
  • Żaluzje poziome tradycyjne do montażu w oknach drewnianych i PCV
  • Żaluzje pionowe o różnych szerokościach lamel i bogatym wzornictwie doskonale nadające się do każdego biura i mieszkania
  • Roletki materiałowe w prowadnicach i bez prowadnic w nowoczesnych i trwałych systemach

Naszym klientom proponujemy dogodne formy płatności

Copyright © 2024 - www.grupakrm.pl

Projekt i wykonanie - Es.com.pl