Rolety >> przejdź do:

 

Rolety

Rolety zewnętrzne
Rolety zewnętrzneW naszej ofercie znajduje się również całą gama nowoczesnych rolet zewnętrznych, które można montować zarówno w starym jak i nowym budownictwie. Szeroka gama różnorakich rozwiązań konstrukcyjnych, umożliwia dostosowanie urządzeń do potrzeb klientów.

 

Profile aluminiowe tzw. pancerze wypełnione są pianką poliuretanową i pokryte specjalnie wypaloną farbą, gwarantującą wysoką odporność na ścieranie, są w wielu kolorach jednakże standardowe kolory to biały i brązowy.

 

Zarówno płynne podnoszenie jak i opuszczanie rolety zapewnia wygodę w użytkowaniu, dodatkowo komfort ten zwiększa możliwość zastosowania różnego rodzaju napędów. Standardowo rolety wyposażone są w mechanizm taśmowy lub sznurkowy, gwarantujący łatwość opuszczenia i podnoszenia w roletach o standardowych gabarytach.

 

Dodatkowym zabezpieczeniem przed podniesieniem rolety z zewnątrz jest możliwość zastosowania rygli automatycznych lub wieszaków blokujących.

 

Nasze rolety zapewniają:

  • oszczędność energii grzewczej (dodatkowa izolacja cieplna)
  • izolację akustyczną (doskonała izolacja akustyczna)
  • bezpieczeństwo (stanowią zabezpieczenie antywłamaniowe)
  • wysoki komfort mieszkania (mogą ograniczyć dopływ światła)

Czytaj więcej o roletach (Alukon, Exte, Revo)
Rolety wewnętrzne
Rolety wewnętrzneŻaluzje zabezpieczają pomieszczenia przed działaniem promieni słonecznych, powodują rozproszenie światła lub nawet całkowite zaciemnienie. Roletki materiałowe i żaluzje znajdujące się w naszej ofercie cechuje wysoka jakość materiałów oraz duży wybór kolorów, szeroka paleta umożliwia dobranie tych elementów do każdego wnętrza, tworząc przyjemne warunki pracy lub odpoczynku. Zapewniamy również pomiar,montaż i serwis.

 

 

 

 

Oferujemy:

  • żaluzje poziome tradycyjne do montażu w oknach drewnianych i PCV,
  • żaluzje pionowe o różnych szerokościach lamet i bogatym wzornictwie doskonale nadające się do każdego biura i mieszkania,
  • roletki materiałowe w prowadnicach i bez prowadnic w nowoczesnych i trwałych systemach.

 

W zależności od biura handlowego oferty mogą się różnić.